EELK Kuressaare kogudus

Koguduse kool

Igas aktiivsemas koguduses toimub pühapäeviti jumalateenistus kuhu oodatakse kord nädalas kõiki koguduse liikmeid ja milles tihti osalevad ka külalised.

Nädala sees kogunevad koguduse liikmete kodudes ja koguduse enda ruumides mitmed erinevad ringid ja osadusgrupid. Koguduse kool on võimaluseks osaleda koguduse juures väiksemas ringis, kus erinevalt suurest kirikust on läbikäimine vahetum ja isiklikum.

Nii on koguduse kool eelkõige võimaluseks koguduse liikmeks astunutele, jätkata oma teadmiste täiendamist piibli ja kristliku maailmavaate vallas. Samas on see inimesele võimaluseks olla oodatud osaleja mõnes konkreetses grupis kus õpitakse lähemalt tundma teisi koguduse liikmeid. Koguduse kooli rühmades toimuvate vestluste kaudu otsitakse vastuseid väga erinevatele inimesi huvitavatele küsimustele.

Piibliring (juhib Anti Toplaan tel. 51 48 199) üle 2 nädala esmaspäeviti kell 18.00 Kogudusemaja õppeklassis (Uus hooaeg algab 3.10.2022).

Naistering (juhib Tiina Ool tel. 53 427 096) igal teisipäeval kell 14.30 kogudusemaja õppeklassis  (Uus hooaeg algab 11.10.2022).

Meestering (juhib Peeter Ramst tel. 56 47 6750) igal esmaspäeval kell 17.30 kogudusemaja vaimuliku ruumis  (Uus hooaeg algab 3.10.2022).

Piibli- ja palvetund (juhib Anti Toplaan) igal neljapäeval kell 18.00 kogudusemaja õppeklassis.

Oktoobrist maini kogunevates koguduse kooli erinevates gruppidega võib liituda huvi korral aastaringselt. Konkreetse rühmaga liitumiseks võib huvi korral võtta ühendust rühma juhiga. Koguduse kool on tasuta süvenemisvõimalus oma usu ja maailmavaate taas leidmiseks ja kinnitamiseks.