Saare maakonna ehk Saaremaa, Muhu ja Ruhnu koguduse uued nõukogu ja juhatuse liikmed kogunesid samal ajal Kuressaare koguduse majas, et osaleda koguduse usaldusisikute esimesel koolituspäeval, mida pidas misjonitöö eest vastutav kirikuvalitsuse liige ja Järva praost Katrin Helena Melder.

Koolituspäeva osalejad Kuressaare koguduse majas.  Foto: Anti Toplaan
10 erineva koguduse esindajatele oli see samaaegselt nii rõõmus taas kohtumine vanade tuttavate kui tutvumine uute kolleegidega teistest kogudustest.
Olles ühisest osaduspäevast kinnitatud nii ihu kui hinge poolest, asuti homse misjonipüha eel teele oma kodukoguduste poole ülesandega, analüüsida oma koguduse töövaldkondi ja tutvustada neid järgmisel kohtumisel 20. novembril. Tänan südamest kõiki osalejaid, Katrin Helenat pika teekonna ettevõtmise ja praostkonna sekretäri Urve Liivat ladusa ettevalmistuse eest!