Käes on ootuse aeg ja ühtlasi algas sellega segakoor Saueri 136. tegutsemishooaeg. Ajad on olnud keerulised, sest lauluharjutused on saanud toimuda lünklikult. Sel sügisel võttis koor siiski ette ühe pikema väljasõidu Tartusse. Oktoobri viimasel nädalavahetusel käisime Tartus, kus laulsime 31. oktoobril Tartu Peetri kirikus hommikusel jumalateenistusel. Tagasiteel külastasime viimase viie aasta jooksul vabatahtlike abiga restaureeritud Lalsi õigeusu kirikut ning Kolga-Jaani Johannese kirikut.Siinkohal mõned fotomeenutused!
Septembri lõpus külastas segakoor aga meie koguduse tänavust eestpalve kogudust Kihelkonnal. 26. septembril oli suur rõõm kaasa teenida Kihelkonna koguduse aastapäevateenistusel koos Kärla kiriku naiskooriga Kargell, Kihelkonna kiriku naiskooriga ning ansambliga Collecta.
Ilusat uut lauluaastat!