Eeloleval kolmapäeval külastab Kuressaaret peapiiskop Urmas Viilma.
Peapiikop Urmas Viilma  Foto: Toomas Nigola
Kolmapäeval 24. mail külastab peapiiskop Urmas Viilma Kuressaaret, seoses Saarte praostkonna sinodi ja avaliku loenguga teemal: piht ja armulaud.

Saarte praostkonna jumalateenistus toimub Kuressaare Laurentiuse kirikus 24. mail  algusega kell 10.30. Jumalateenistuse järgselt antakse kirikusõbra tiitel eelmise aasta tegevuse eest peapiiskopi poolt üle kahele Saaremaal tegutsevale isikule. Kirikujuht osaleb praostkonna sinodi koosolekul, mis toimub Kuressaare koguduse majas, mille käigus valitakse praostkonnale uueks perioodis praost ja abipraost.

Peapiiskop peab algusega kell 17.30 Kuressaare koguduse majas avaliku loengu pihi ja armulaua tähendusest. Loengu lõpus saab kirikujuhile esitada küsimusi.