EELK Kuressaare Laurentiuse kirikus

R 24. detsembril 17.00 I Püha Jõuluõhtu JUMALATEENISTUS , teenib õp. Anti Toplaan ,laulab koguduse segakoor SAUER dirigent Anneli Tarkmeel;
19.00 II Püha Jõuluõhtu JUMALATEENISTUS, teenib õp. Tiina Ool
L 25. detsembril 11.00 I jõulupüha JUMALATEENISTUS armulauaga;
P 26. detsembril 11.00 II Jõulupüha JUMALATEENISTUS armulauaga
T 28. detsembril 19.00 Koguduse segakoor SAUER dirigent Anneli Tarkmeel ja segakoor „Helin“ Kontsert kirikus
K 29. detsembril 19.00 Kontsert kirikus HINGE ASJAD esinevad
Mari Jürjens ja Jaan Tätte ( piletitega)
N 30. detsembril 19.00 Kaunid jõulud üheskoos Koit Toome, Uku Suviste Jaagup Tuisk, Ingmar Erik Kiviloo
R 31. detsembril 18.00V ana-aasta õhtu JUMALATEENISTUS armulauaga, teenib õp. Anti Toplaan
22.00 Aastavahetuse kontsert kirikus orelil Edoardo Narbona koos solistiga.

Kuressaare raekoda ja jõulupuu enne jõulunädala külmalainet
Vabariigi Valitsuse korralduse nr 305 punkt 10 alapunkt 5 seab tingimused avalikele jumalateenistustele ja teistele avalikele usulistele talitustele.
Kui jumalateenistuse korraldaja ei kontrolli sisetingimustes peetaval avalikul jumalateenistusel või usulisel talitusel vaktsineerimis- ja läbipõdemisetõendeid, siis on teenistusel lubatud osaleda kuni 50 inimesel või korraldaja peab tagama, et ruumi täituvus ei oleks suurem kui 50% mis Kuressaare kiriku puhul on 225 inimest.
Eelolevast lähtuvalt palume jõulu- ja aastavahetuse teenistustel osalejatel võimalusel istuda kirikus hajutatult ja kasutada selleks ka külgrõdusid.
Kindlasti tuleb siseruumides ja kirikus kanda kaitsemaski

Jõulu- ja aastavahetuse teenistustel osalejad ei pea omama Covid19 vaktsineerimis- ja läbipõdemisetõendit kui ruumi 50% täituvuse piirangut ei ületata. Tõendi esitamise nõue kehtib kirikus korraldatud kontsertide puhul.