Pühapäevakooli- ja noortetöö uue hooaja eel kohtusid uue meeskonnana toetajad Markku ja Annikki Kokkonen, Anti Toplaan, Maili Kaerma, Elvi Kingumets ja Eve Mägi.

Kuressaare Laurentiuse pühapäevakooli- ja noortetöö uus hooaeg alustab ühise kogunemisega Laurentiuse kiriku hoovis pühapäeval 1. oktoobril kell 10.45.

Ootame osalema kõiki endiseid ja ka uusi lapsi ja noori, et osaleda kiriku jumalateenistuse alguses, kus lapsi ja juhendajaid õnnistatakse uueks algavaks hooajaks.

Ühiselt liigutakse koguduse majja, kus toimub koos vanematega esimene tutvutav tund ning info jagamine. Kaetud on suupistete laud. Laste pühapäevakoolitunnid hakkavad toimuma pühapäeviti koguduse majas (Kauba tn 5 hoovimaja) algusega kell 11.00.

Soovi korral lähem Info ja registreerimine

Pühapäevakoolitöö koordinaator Maili Kaerma tel. 56 914 539; e-post: maili.kaerma@gmail.com

Noortetöö koordinaator Elvi Kingumets tel. 5858 7300, e-post: elvi.kingumets01@gmail.com

Pühapäevakoolitöös osaevad abilistena Eve Mägi ja Marika Vaino