Päikesepaistelisel pühapäeval 26. septembril tähistas Kihelkonna Mihkli kogudus oma kiriku nimepäeva piduliku jumalateenistusega, millest kujunes Saaremaa kirikukooride laulupäev.
Segakoor Sauer Kihelkonna koos vaimulike Rene Reinsoo ja Anti Toplaanega

Kuna selleaastane Kihelkonna koguduse eestpalvekogudus on Kuressaare, oli õpetaja Rene Reinsoo kutsunud külla nii Kuressaare koguduse õpetaja kui koguduse segakoor Sauer Anneli Tarkmeel juhendamisel. Kontsert-jumalateenistusel teenisid lauluga kaasa lisaks Kärla koguduse naiskoor Kargell Ülle Vallaste ning Kihelkonna koguduse naiskoor ja ansambel Collecta Ülle Reinsoo juhendamisel. Kuressaare koguduse koorijuht kinkis Kihelkonna koguduse vaimulikule tänutäheks koorüüdega sarnases toonis küünla.
Koguduse õpetaja Rene Reinsoo jagas külalistega rõõmu nii õnnestunud kauni päeva kui Maren Suurna poolt Kihelkonna kiriku sümboolikaga kujundatud meenekoti näol, mille tragi pereema hiljuti oma kodukirikule kinkis.
Kujundust luues on soovitud lisaks Kihelkonna kiriku tornile, kukele ja kellakojale kasutada ka kirikus leiduvaid ornamente. Nii saigi kasutatud näiteks laes olevat lilleornamenti, lisaks klaasvitraažil kujutatud tammelehe ornamenti, orelil leiduvat ristiga torni kujutist jt. Lisaks olen kasutanud ka pihlakaoksa, sest just seesama puu kasvab Kihelkonna kiriku hoovis.
Kiriku nimepäeva külalistele olid perenaised katnud jumalateenistuse järgselt kohvilaua kiriku aeda, kus suuremad kollektiivid said end koos koorijuhtide ja vaimulikega pildile jäädvustada.