Jõulude ootusaja alguses maha sadanud lumi muudab pimedad õhtud valgemaks ja kinnitab meile, et pühade saabumiseni on aega vaid 24 päeva. Jõulude eel ja ajal võib meist igaüks küsida kuidas saab tema muuta oma heade sõnade ja kasvõi väikeste tegudega kellegi pühad kaunimaks ja soojemaks? Selleks ei pea sõitma soojale maale palmide alla, vaid heatahtlikkuse ja sooja südame viljad kasvavad ka meie põhjamaises kliimas.

Annikki ja Markku Kokkonen koos Kuressaare koguduse töötegijatega.
Jõulukuu aguseks jõudsid Saaremaale Jõuluvana sünnipaiga ehk Põhja Soome sõprade kingitused siinsetelel lastele, kes osalevad Kuressaare ja Püha koguduste poolt korraldatud laste jõulupuul.
Ühtekokku 120 lapsele ja perele on valmistamas jõulurõõmu suure südamega sõbrad Annikki ja Markku Kokkkonen. Öeldakse, et rikas pole see, kellel on kõige rohkem, vaid see kes ise vajab kõige vähem.

Kuressaare koguduse laste Jõulujumalateenistus toimub Kuressaare kirikus pühapäeval 19. detsembril kell 14.00. Need, kes soovivad koos lastega sellel osaleda, palume võtta ühendust Maarika Vainoga tel. 56 698 835 või e-posti aadressil maarika.leever@gmail.com