Koguduse kooli esmaspäevase grupi hooaja esimese kohtumine. Foto Anti Toplaan
Koguduse väikeringid ehk koguduse kooli grupid on alustamas uut sügistalvist hooaega kohtumistega nädala erinevatel päevadel ja aegadel.

Väikegruppidesse ehk osadusgruppidesse võivad tulla igas vanuses inimesed kes tunnevad soovi ja vajadust jumalateenistuste vahelisel ajal kohtuda oma kogudusekaaslastega et olla ühises sõna, palve ja lauluosaduses. Ühiselt loetakse pühakirja, lauldakse vaimulikke laule ja palvetatakse ühiste rõõmude ja murede eest.

Koguduse erinevad väikegrupid on ennekõike suunatud kogudusega varem liitunutele, kes peavad oluliseks omavahelist suhtlust ning hoolitseda oma vaimuliku kasvamise eest.

Uuel alanud hooajal võib julgelt võtta ühendust väikegruppide juhtidega ja liituda konkreetsele inimesele sobival ajal. Kõik väikegrupid kogunevad eri aegadel Kuressaare koguduse majas (Kauba tn 5 hoovimajas).

Esmaspäev.

Naiste osadus. Igal esmaspäeval kell 12.00 alates 9. oktoobrist. Juhendaja Tiina Ool tel. 53 427 096; e-post: tiina.ool@eelk.ee

Tavagrupp. Kogunetakse kaks korda kuus, üle kahe nädala õhtuti kell 18.00. alates  23. oktoobrist. Juhendaja Anti Toplaan tel. 51 48 199 e-post: anti.toplaan@eelk.ee

Kolmapäev.