Töötegijad

EELK Kuressaare koguduse töötegijad.
Anti Toplaan, EELK Kuressaare kogudus

Koguduse õpetaja Anti Toplaan

Õpetaja kõnetunnid:

Teisipäev 10.00-14.00

Neljapäev 14.00-17.00

anti.toplaan@eelk.ee 
Tel. 5148199


Tiina Ool

Abiõpetaja Tiina Ool

tiina.ool@eelk.ee  

Tel. 53427096


Anneli Tarkmeel EELK Kuressaare kogudus

Segakoor Sauer dirigent Anneli Tarkmeel

anneli_tarkmeel@hotmail.com

Tel. 5548570


Eve Naagel EELK Kuressaare kogudus

Sekretär- kassapidaja Eve Naagel

eve.naagel@gmail.com  

Tel. 56654610


Rita Naaber EELK Kuressaare kogudus

Organist ja naiskoori dirigent Rita Naaber

ritanaaber@gmail.com  

Tel. 55583968


Maila Juns-Veldre EELK Kuressaare kogudus

Noortejuht Maila Juns- Veldre

maila.juns-veldre@ametikool.ee

Tel. 5918 854


Raamatupidaja Elga Gornischeff elga@hot.ee  Tel. 53449036
Diakooniapunkti tegevjuht
Urve Liiva urveliiva@gmail.com  Tel. 5107099
Kiriku perenaine
Tiiu Kallas tiiukallas1@gmail.com Tel. 52 01 389 ja Liane Trei lianetrei@hot.ee Tel.56499227

Külalistemaja Laurits perenaine Liane Trei lianetrei@hot.ee Tel.56499227
Hoovikoristaja Toivo Tarkmees 56943219