Lapsed ja noored

Laurentiuse lapsed ja noored

Noored neljapäeviti kogudusemajas kell 16!

Laurentiuse Koguduse noored kohtuvad neljapäeviti kell 16.00 kogududusemajas. Veedetakse toredasti ja üksmeeles aega. Õpime üksteist ja Jumalat tundma. Korraldame üritusi ja laagreid, mängime lauamänge, loeme Piiblit, käime laagrites, tegeleme heategevusega.

Juba mitu aastat on koguduses toimunud inglise keele laager, mille on läbi viinud sõbrad Ameerika kogudusest (vabandan, aga mul ei õnnestunud oma materjalidest leida koguduse/organisatsiooni nime). Selle raames on toimunud eraldi töötuba noortele, kus on täiendatud keeleoskust ja teadmisi Piiblist.

Võtame osa kohaliku kogukonna tegemistest, nagu näiteks Kuressaare Tänavafestivalist ja Õunakohvikute päevast. Noored osalevad mitmetel kirikunoorte üritustel – Talvepäevad Põltsamaal, JäPel.

Noor, kes sa tunned, et tahad rohkem teada Piiblist ja Jumalast ühine meiega. Tule sellisena nagu sa oled!

Meid leiad https://www.facebook.com/laurentiuselapsed/

Lapsed

Koguduse pühapäevakoolitunnid toimuvad laupäeviti kell 11.00-12.30 kogudusemajas Kauba tn 5

Parim vanus pühapäevakooliks on 4-12, kõige väiksematel on võib olla kindlam tulla koos ema või vanaemaga. Siinkohal on hea meelde tuletada ka kõigile ristivanematele ristimisel antud tõotust – hoolitseda oma ristilapse kristliku kasvatuse eest. Tuua oma ristilaps pühapäevakooli on hea võimalus seda tõotust täita.